نماینده ولی فقیه در گیلان : دیدگاه (0)

شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن نشان‌دهنده وحدت در جامعه است ( 21 بهمن 96 )


سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن نشان‌دهنده وحدت در جامعه و پشتیبانی ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی است.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در مراسم اقامه نماز وحدت نیروهای مسلح گیلان در مصلای امام خمینی(ره) شهر رشت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: در آستانه حلول چهلمین سال انقلاب اسلامی قرار داریم.

وی ادامه داد: انقلاب‌های بسیاری در دنیا پدید آمدند اما پس از مدتی کم رنگ شده و از گردونه تاریخ خارج شدند.

امام جمعه رشت به گذشته 39 سال از عمر جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: روزبه‌روز انقلاب اسلامی در حال شکوفاتر شدن است و نماز وحدت برای شکرگزاری از ایجاد نظام اسلامی به پا شده است.

آیت‌الله قربانی، انقلاب اسلامی را انقلاب ارزش‌ها خواند و بیان کرد: انقلاب اسلامی براساس مکتب اسلام و قرآن به پیروزی رسیده و در سایه ولایت فقیه به انقلاب ظهور امام عصر(عج) می‌پیوندد.

وی با بیان اینکه مردم ولایتمدار پشتوانه انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: فردا در راهپیمایی روز 22 بهمن تمام مردم از پیر و جوان و زن و مرد در این راهپیمایی شرکت می‌کنند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، انقلاب اسلامی را جاودانه توصیف کرد و گفت: مردم با اعتقاد به خداوند، پیامبران الهی به‌ویژه رسول اکرم(ص) و به جانشینان برحق ایشان انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

آیت‌الله قربانی با اشاره به اینکه مردم ما به حرام و حلال پیامبر اکرم(ص) تا روز قیامت اعتقاد دارند، خاطرنشان کرد: مردم عقیده دارند قرآن کتاب آسمانی بهترین آیین زندگی است.

وی به خیمه شب‌بازی دشمنان در بی‌ارزش جلوه دادن انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: در دوران طاغوت نمی‌خواستند احکام قرآن در جامعه حاکم باشد و حتی اجازه بیان فتوای مراجع تقلید را نمی‌دادند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه یک سخنرانی مقام معظم رهبری، حاج قاسم سلیمانی و رئیس جمهور ما می‌تواند دنیا را تغییر دهد، اظهار کرد: انقلاب ما، انقلاب مذهبی، مکتبی و دینی است.

آیت‌الله قربانی به ارتقای علمی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: اکنون قادر به ساخت موشک، زیردریایی و ... هستیم ضمن اینکه دانشمندان ما به دانش انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای دست پیدا کردند.

وی با تأکید بر ارتقای فرهنگ جامعه، بیان کرد: بعضی‌ها خیال می‌کنند برداشتن روسری به معنای روشنفکری است اما اکنون دخترآزاری و زن آزاری یکی از معضلات در دنیای غرب محسوب می‌شود.

امام جمعه رشت به متلاشی شدن بنیان خانواده در دنیای غرب اشاره کرد و متذکر شد: بعضی‌ها خیال می‌کنند فرهنگ به معنای بی‌بندوباری است.

آیت‌الله قربانی با بیان اینکه دختران و پسران با هویت اسلامی و مجاهد در راه خدا در نظام جمهوری اسلامی ایران تربیت یافتند، تصریح کرد: اکنون هزاران نفر قاری، مفسر و آگاه به قرآن در انقلاب اسلامی تربیت شدند.

وی به نابودی دولت داعش در منطقه اشاره کرد و گفت: کسی فکر نمی‌کرد داعش را بتوان به این زودی در منطقه از بین برد اما نیروهای مقاومت به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی این گروهک تکفیری را به زباله‌دان تاریخ انداختند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضور جمعیت میلیونی در راهپیمایی‌ها و نمازهای جمعه از برکات انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: اهل یقین قدردان دانش و دین هستند و جان خود را سپر دشمنان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی قرار می‌دهند.

آیت‌الله قربانی، ملت ایران را امت شهیدپرور توصیف کرد و یادآور شد: این امت توقعی از انقلاب ندارد و برخی از زیاده‌خواهان بعضی از مسائل را ایجاد می‌کنند.

وی با بیان اینکه طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری حفظ وحدت و یکپارچگی از واجب‌ترین واجبات است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی امانتی در دست ماست و در مقابل خون 240 هزار شهید مسؤول هستیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان حضور یکپارچه ملت ایران در راهپیمایی روز 22 بهمن را نشان‌دهنده پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن نشان‌دهنده وحدت در جامعه است ضمن اینکه دشمنان آرزوی تضعیف نظام اسلامی را به گور می‌برند.

انتهای پیام

زیر مجموعه: خبر ها
به اشتراک بگذارید:
 

security code
تلگرام