نماینده ولی فقیه در گیلان : (2 آذر 96 )

نماینده سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: گیلان دارای علمای بزرگی از گذشته است و باید کتاب‌های این بزرگان به عنوان سند افتخار فرهنگی در کتابخانه‌های استان حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان : (30 آبان 96 )

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان به درخشش رزمندگان گیلانی در جبهه مقاومت علیه داعش اشاره کرد و گفت: نابودی داعش فتح‌الفتوح دنیای اسلام است و این پیروزی را به برادران سپاه و بسیج تبریک می‌گوییم.

نماینده ولی فقیه در گیلان : (29 آبان 96 )

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: خداوند بسیج را به عنوان سند پیشرفت انقلاب اسلامی در عراق، سوریه و یمن به وجود آورده است.

(28 آبان 96 )

سفیرسبز : نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت شامگاه دیروز به منظور شرکت در مراسم عزاداری علی ابن موسی الرضا ( ع ) در زادگاهش پنچاه و بازدید از روند ساخت مسجد محل به این روستا عزیمت کرد .

نماینده ولی فقیه در گیلان : (27 آبان 96 )

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان بابیان اینکه نباید مردم را نسبت به‌نظام، مقام معظم رهبری و دولت بدبین کرد، گفت: امروزه خبرگزاری‌ها افکار مردم را هر جور بخواهند شکل می دهند.

نماینده ولی فقیه در گیلان : (22 آبان 96 )

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان، میرزا کوچک جنگلی را نماد مبارزه با ظلم و ستم و ادامه دهنده راه امام حسین(ع) عنوان کرد و گفت: میرزا کوچک جنگلی نماد مبارزه با استکبار بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان : (21 آبان 96 )

سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان بر حفظ موقوفه‌ها تأکید کرد و گفت: حرکت اوقاف باید بر مبنای اصول علمی و فرهنگی باشد.

(20 آبان 96 )

سفیرسبز : ابراهیم چیرانی ، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و واحد رشت امروز با حضرت آیت الله زین العابدین قربانی ، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار کرد .

(20 آبان 96 )

سفیر سبز : معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان عصر امروز (جمعه) با نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار کردند.

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار (12 آبان 96 )

سفیرسبز : در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی سیزدهم آبان جایگاهی بس ویژه دارد و هریک از رویدادهای این روز سرفصل نوینی از صف‌آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است.