دیدار سید مرتضی صالحی خوانسار با آیت الله قربانی ( 10 بهمن 96 )


سفیرسبز : حجت الاسلام سید مرتضی صالحی خوانساری استاد حوزه و دانشگاه به اتفاق مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی با حضرت آیت الله زین العابدین قربانی ، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار کرد .

حجت الاسلام صالحی خوانساری که از نیروهای انقلابی و سیاسی انقلاب هستند و در چند پست کلیدی حتی بعنوان نماینده ولی فقیه انجام وظیفه کردند در این دیدار گفت : رسم من بر این است که در هر استان و شهر و منطقه که ورود می کنم اول خدمت اکابر می رسم و ادای وظیفه می کنم .

وی خطاب به آیت الله قربانی که شما از جمله کبرای استان هستید که من خاطره خوشی از شما دارم ادامه داد : یک روزی در محضر آیت الله العظمی صافی بودم که شخص ایشان از شما و کتاب وزین شما بسیار تعریف می کردند و این نکته هنوز بعنوان خاطره در یادم هست.

سپس نماینده ولی فقیه در گیلان ضمن تشکر از عنایت ایشان گفت : کتابی که در آن جلسه ذکرش بود به نام (علم حدیث) بود که در پاسخ به رد نظرات وهابیون علیه کتاب معتبر (اصول کافی) نوشتم و برای نوشتن این کتاب سه سال و نیم وقت صرف کردم.

آیت الله قربانی ضمن یادآوری و تقدیر از علمای هم دوره حوزوی و تالیفات وزین آنان درمورد فریب خوردگان حوزوی که با آثار بی مایه خود به دین و اسلام آسیب جدی وارد کرده و باعث تهیه خوراک دشمنان دین و قرآن شده اند، گفت : مدتی است در حد توان در تلاش پاسخ به شبهات دشمنان دین و قرآن هستم .

وی سپس با ارائه نقدهایی که علیه دین و قرآن نوشته شده گفت : پاسخ به این شبهات نیاز به همت عالی و مشارکت اعاظم حوزه دارد ، انتظار دارم شما این تلاش و نیاز را به اطلاع مراجع عالیمقدار برسانید .

زیر مجموعه: خبر ها
به اشتراک بگذارید:
 

security code
تلگرام