در آستانه راهپیمایی 22 بهمن : دیدگاه (0)

دعوت حضرت آیت الله زین العابدین قربانی برای حضور یکپارچه در راهپیمایی ( 20 بهمن 97 )


سفیر سبز : حضرت آیت الله زین العابدین قربانی ، نماینده گیلان در خبرگان رهبری در استانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران طی اطلاعیه ای اقشار مختلف گیلان ولایتمدار را برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد. متن اطلاعیه به این شرح است :


 باسمه تعالی

چهل سال از روزی که ملت بزرگ ایران با رهبری الهی فرزندی از سلاله زهرای اطهر(س) توانست بساط 2500 سال سلطنت شاهنشانی را برچیند و استقرار مردم سالار دینی و حاکمیت مردم بر مردم را جشن بگیرد، می گذرد .

در این سالهای سراسر حماسه ،حرکت عظیم ملت ایران در عبور از گردنه های سرنوشت ساز که با اتحاد و انسجام سلایق مختلف حول محور ولایت مطلقه فقیه پدید آمد نشان دهنده آن است که باید به دستاوردهای اعجاز برانگیز انقلاب افتخار کرد و به آینده درخشان امیدوار بود.

در همه این سالها مردم ایران و گیلانیان ولایتمدار در راهپیمایی های دشمن شکن ۲۲ بهمن شرکت کرده اند تا نشان دهند این جوشش انقلابی همچنان استمرار دارد و با این بصیرت شگفتی آفرین تاکید دارند که انقلاب اسلامی ایران یکی از وقایع بی نظیر تاریخ بشریت است که به رغم تمام دشمنی های کینه توزانه و سبوعانه جبهه استکبار با اقتدار به پیش میرود و باید هوشیارانه تلاش کنیم با حفظ جهت گیری های اصلی انقلاب و در مقابل چشم نگه داشتن آرمانهای آن ،تسلیم نشدن در برابر مکر و حیله دشمنان و پیروی از فرامین داهیانه رهبر معظم انقلاب پرچم برافراشته این سفینه نجات را به صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر(عج) بسپاریم . ان شاء الله

                                                                                   زین العابدین قربانی

                                                                    نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری

زیر مجموعه: خبر ها
به اشتراک بگذارید:
 

security code
تلگرام