نماینده ولی فقیه در گیلان : دیدگاه (0)

نیاز مردم به پست هنوز امری ضروری است/ حضور مردم در صحنه نشان‌دهنده حمایت از نظام است ( 21 بهمن 96 )


سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان به گره‌گشایی تلفن و فضای مجازی در بسیاری از مسائل اشاره کرد و گفت: هنوز نیاز مردم به پست امری ضروری است و پست باید تلاش کند امانت‌دار خوبی باشد.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی امروز در دیدار با حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به اینکه پست یکی از اداره‌هایی است که تمام مردم به آن نیاز دارند اظهار کرد: اگر پست نباشد روابط در جامع منقطع می‌شود.

وی به گره‌گشایی تلفن و فضای مجازی در بسیاری از مسائل اشاره کرد و افزود: هنوز نیاز مردم به پست امری ضروری است و پست باید تلاش کند امانت‌دار خوبی باشد.

امام جمعه رشت با تأکید بر ارسال مرسولات توسط پست، بیان کرد: مردم باید به پست اعتماد کنند و با آن همکاری داشته باشند.

آیت‌الله قربانی در ادامه به 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: فردا مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی می‌زنند و دنیا شاهد حضور یکپارچه ملت در صحنه است.

وی، با بیان اینکه حضور مردم در صحنه نشان‌دهنده حمایت از نظام است، تصریح کرد: ملت ایران گوش به رهنمودهای مقام معظم رهبری هستند و می‌دانند این کشتی ناخدای ماهر و توانمندی دارد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه به ایجاد التهاب توسط فضای مجازی در جامعه اشاره کرد و متذکر شد: دروغ‌پردازی موجب ایجاد ناامیدی در جامعه می‌شود.

آیت‌الله قربانی با تأکید بر پایداری انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: اصول را باید در نظر بگیریم ضمن اینکه فعالیت‌ها باید در سایه بقای اسلامی انجام شود.

وجود سالانه 500 میلیون ترافیک پستی در کشور

معاون وزیر ارتباطات نیز در دیدار مذکور به وجود 15 هزار کارکنان در شرکت ملی پست ایران اشاره کرد و گفت: اکنون شرکت پست به طرف ارسال بسته و امانت‌ها روی آورده است.

حسین نعمتی به متعادل شدن هزینه‌ها و درآمدهای پست در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: پست نیازمند کمک‌های دولتی است.

وی از وجود سالانه 500 میلیون ترافیک پستی در کشور خبر داد و بیان کرد: سرانه ترافیک مرسولات پستی در ایران به ازای هر نفر، 8 است ضمن اینکه اکنون با افزایش امانات و بسته‌های کوچک مواجه هستیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با بیان اینکه تعداد 600 نفر در پست گیلان فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: تعداد 200 نفر از کارکنان مذکور مازاد بر نیاز هستند و سالانه 10 میلیارد تومان یارانه به پست گیلان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

زیر مجموعه: خبر ها
به اشتراک بگذارید:
 

security code
تلگرام